پرواز آیفون اپل افزایش حافظه aiphon appel

پرواز: آیفون اپل افزایش حافظه aiphon appel afzayesh hafeze

با وجود بعضی وعده‌ها مبنی بر کم کردن قیمت گوشت مرغ و تعدیل قیمت‌ها، بررسی‌ها از بازار نشان می‌دهد قیمت این نوع گوشت کم کردن پیدا نکرده و به طور میانگین کیلویی ۸

مرغ دوباره پرید

مرغ دوباره پرید

عبارات مهم : بازار

با وجود بعضی وعده ها مبنی بر کم کردن قیمت گوشت مرغ و تعدیل قیمت ها، بررسی ها از بازار نشان می دهد قیمت این نوع گوشت کم کردن پیدا نکرده و به طور میانگین کیلویی ۸۷۰۰ تومان فروخته می شود.

بر اساس گزارش ایسنا، قیمت گوشت مرغ از آخرهای سال گذشته با زیاد کردن قیمت همراه شد و قیمت هر کیلوگرم آن به بیش از ۸۰۰۰ تومان رسید و در روزهای نهایی سال به مرز ۹۰۰۰ تومان هم نزدیک شد. با وجود اینکه مدیر اتاق اصناف در تعطیلات نوروز خبر از کم کردن و تعدیل قیمت گوشت مرغ داشت ولی همچنان تغییری در بازار ایجاد نشده است و با قیمتی بالاتر از قیمت منطقی در سطح شهر عرضه می شود.

یکی از دلایل زیاد کردن قیمت گوشت مرغ زیاد کردن قیمت ارز عنوان می شود؛ عاملی که منطقی به نظر نمی رسد ولی مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران مرغ گوشتی این عنوان را تایید می کند. به گفته وی، نوسانات ارزی، کمبود قرار داده های تولید و کم کردن جوجه ریزی عامل زیاد کردن قیمت گوشت مرغ در بازار شده است هست.

مرغ دوباره پرید

کمالی سروستانی می گوید از ابتدای امسال اوضاع قرار داده های تولید بسیار سردرگم و نامشخص شده است هست، چراکه واردکنندگان سویا و ذرت اعلام می کنند که این قرار داده های تولید بسیار کم شده است و در بازار موجود نیست ولی به عنوان تولیدکننده این بیانات را باور نداریم و در این میان شرکت بازرگانی دولتی نیز نمی تواند نیاز تولید کنندگان در این زمینه را تامین کند.

در حال حاضر هم بررسی ها نشان می دهد که قیمت گوشت مرغ تغییری نسبت به قیمت پیش از عید پیدا نکرده هست. هر کیلوگرم گوشت مرغ به طور میانگین ۸۷۰۰ تومان فروخته می شود. همچنین در میان اقلام محتلف گوشت مرغ، فیله کیلویی ۱۷ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد که البته تقاضای کمتری نسبت به سایر اقلام دارد. ولی ران و سینه گوشت مرغ که بیشترین تقاضا را در بازار این محصول پروتئینی دارد به ترتیب کیلویی ۹۵۰۰ تومان و ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارد و از سوی دیگر مرغ سبز که مشتریان خاصی دارد کیلویی ۱۲ هزار تومان فروخته می شود.

با وجود بعضی وعده‌ها مبنی بر کم کردن قیمت گوشت مرغ و تعدیل قیمت‌ها، بررسی‌ها از بازار نشان می‌دهد قیمت این نوع گوشت کم کردن پیدا نکرده و به طور میانگین کیلویی ۸

گوشت بوقلمون نیز عوض کردن قیمت چندانی نداشته و با قیمت ماه گذشته تفاوتی پیدا نکرده هست. گوشت بوقلمون شقه کیلویی ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان و بوقلمون بدون استخوان کیلویی ۲۸ هزار تومان عرضه می شود.

واژه های کلیدی: بازار | بوقلمون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

مرغ دوباره پرید

مرغ دوباره پرید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz